CTM Racing Team

Martin Lebl

Martin Lebl

Martin Lebl je 19-ročný český pretekár, býva v dedinke Krupka pri Tepliciach na severozápade Česka, je absolventom strednej priemyselnej školy a mimo bicyklovania rád trávi čas prípravou v posilňovni. V rokoch 2013 a 2014 získal titul majstra Českej republiky a vyhral tiež Český pohár. Pred tromi rokmi sa stal juniorským celkovým víťazom Európskeho pohára. V uplynulej sezóne sa postavil dvakrát na pódium počas seriálu pretekov Downmall, v Budapešti skončil tretí a v Prahe vyhral. Na Majstrovstvách sveta vo Val di Sole skončil na 32. mieste, na Majstrovstvách Európy obsadil 12. miesto. Najradšej jazdí na mierne vlhkom teréne a z lokalít je jeho najobľúbenejší bikepark talianska Pila a obľubuje aj Morzine či Chatel vo Francúzsku i švajčiarske Champery.

Ondřej Štěpánek

Ondřej Štěpánek je novým členom CTM Racing Teamu. Český rider má 22 rokov, býva v Jablonci nad Nisou a pracuje ako mechanik v bicyklovom servise. V roku 2014 sa mu podaril obrovský úspech, keď na pretekoch Európskeho pohára iXS v Maribore skončil na výbornom štvrtom mieste. V uplynulej sezóne skončil na Majstrovstvách sveta vo Val di Sole skončil na 67. mieste, na Majstrovstvách Európy skončil jedenásty a v Leogangu vybojoval 8. miesto na pretekoch Európskeho pohára.

Lukáš Učeň

Lukáš Učeň má 26 rokov, pochádza z Piešťan a pracuje ako mechanik vo firme CTM. Je juniorským majstrom Slovenska i majstrom Slovenska v kategórii elite z roku 2012. V súčasnosti reprezentuje CTM Racing Team v zjazde i v disciplíne enduro. V uplynulej sezóne bol slovenským reprezentantom na Majstrovstvách sveta vo Val di Sole aj Majstrovstvách Európy vo Wisle a na Majstrovstvách Slovenska obsadil tretie miesto.

Martin Knapec

Martin Knapec má 21 rokov, býva v dedinke Stránske pri Rajeckých Tepliciach a mimo bicyklovania pracuje ako fitness tréner. Martin je sedemnásobným majstrom Slovenska, raz medzi žiakmi, trikrát ako junior a trikrát v elite. Najradšej má, keď naprší na prachovú trať a jeho obľúbené lokality sú Jasná v Nízkych Tatrách a domáca Rajecká dolina.

Filip Zeman

Filip Zeman má 18 rokov, pochádza z Piešťan a je študentom Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej. Je súčasným juniorským vicemajstrom Slovenska, na Majstrovstvách Európy skončil na piatom mieste, na Majstrovstvách svete na 28. mieste a medzi juniormi získal cenu King of the Hill za víťazstvo zjazdu na Bikefeste. Najradšej jazdí na suchom teréne, prípadne na mierne vlhkom, no blato nemá rád. Jeho najobľúbenejšie lokality na jazdenie je rakúsky Leogang a Schladming, i švajčiarske Lenzerheide. Na Slovensku rád trénuje v Kálnici a Ružomberku.