Life

5 TIPOV NA VIANOČNÝ DARČEK OD CTM

Vianoce sa nezadržateľne blížia. Máte toho plnú hlavu a neviete, akým darčekom potešiť svoje deti, blízkych alebo kamarátov? Vybrali sme pre vás 5 darčekov, ktoré zaručene potešia každého cyklistu. Čítajte ďalej!

 

 

1. Zateplené rukavice 

 

 

Cyklistika je závislosť a preto každý správny biker jazdí aj v zime. Problém nastáva až vtedy, keď sa zima naplno prejaví a ruky nám nepríjemne mrznú. Tento problém však hravo vyriešia zateplené rukavice CTM Warmer, ktoré sú vďaka softshellovému materiálu vodeodolné a skvele držia teplo. Jazdenie v zime sa tak stane hračkou. Rukavice majú silikónovú potlač na dlani, ktorá zabezpečuje lepší grip na riadítkach. Na ukazováku je použitý materiál, vďaka ktorému môžete pohodlne ovládať dotykovú obazovku vášho smartfónu.

 

 

CENA: 24,99€

Viac informácií o rukaviciach Warmer nájdete na nasledujúcom odkazehttps://bit.ly/2rkAGJj

 

2. Multifunkčné náradie 

 

 

Nikto sa nechce ocitnúť v situácií, keď je desiatky kilometrov od domova a výjazd mu prekazí technický problém na bicykli. Multifunkčné náradie je veľmi užitočný spoločník, pre ktorého by sme vždy mali nájsť miesto vo vrecku alebo cyklotaške. Multikľúč CTM Binn má až 18 rôznych kľúčov a náradí. Obsahuje imbusy 2/2,5/3/4/5/6/8 mm, krížový a plochý skrutkovač, torx T10/T25, nitovač pre 8/10/11s reťaze, montpáku, rozťahovač brzdových doštičiek a centrovací kľúč pre Mavic M7/Shimano 4.6/3.23/3,96. 

 

 

CENA: 21,99€

Viac informácií o multikľúči Binn tuhttps://bit.ly/2zKmQ7A

 

3. Cyklotaška

 

 

Cyklotaškou zaručene potešíte každého cyklistu. Zmestia sa do nej základné veci, ktoré treba mať vždy v prípade potreby pri sebe. CTM Blake je obľúbená trojuholníková rámová taška s tromi popruhmi na uchytenie a ochranou sedlovej trubky. Má objem cca. 0,75L a disponuje vreckom na suchý zips umiestneným na strane tašky.

 

 

CENA: 7,99€

Viac o taške nájdete tuhttps://bit.ly/2Eez3Fw

 

4. Technické tričko

 

 

Technické tričko CTM Tech Tee kombinuje moderný štýl s prepracovaným materiálom, ktorý má perfektné vlastnosti na každodenné jazdenie, ako aj na bežné nosenie. Extra-ľahký rýchloschnúci polyester výborne odvádza pot a udržuje vás stále v pohodlí. Je dostupné v dvoch farebných prevedeniach a veľkostiach S-XXL.

 

 

CENA: 27€

Viac informácií: https://bit.ly/2Sxuklp

 

5. Detský bicykel

 

 

Kto by si nepamätal detstvo strávené v sedle bicykla, keď sa preháňal po okolí a objavoval nové miesta. Doprajte to aj svojim ratolestiam. Pri tvorbe našich detských bicyklov si dávame záležať na voľbe kvalitných komponentov a dosiahnutí vhodnej ergonómie. Výsledkom sú bicykle, ktoré si zamiluje každé dieťa. Dostupných je viacero modelov pre chlapcov aj dievčatá, stačí si vybrať vášho favorita. Čo tak chlapčenský Rocky 5.0 alebo dievčenský Missy?

 

 

CENA: Rocky 439,99€ a Missy 229,99€.

Kompletnú ponuku detských bicyklov nájdete tu:https://bit.ly/2E6x5WX

 

Všetky produkty je možné zakúpiť u väšho lokáneho predajcu CTM. Kompletný zoznam predajcovhttps://bit.ly/2M66s4P