Life

6 tipov na cyklo darček!

Cyklo darček? Máme 6 rýchlych tipov už od 10,99€!

 

 

1.Prilba DRAAX

 

 

Bezpečnosť na prvom mieste! Prilba DRAAX je univerzálna cenovo dostupná prilba, ktorú pod stromčekom rád uvidí každý cyklista alebo cyklistka. Vďaka nastavovaciemu koliesku je možné veľkosť prilby pohodlne doladiť. Vypchávky sa dajú v prípade potreby vybrať a oprať. Ako bonus pridávame jeden set náhradných vypchávok v rozličnej veľkosti aj do balenia. Na výber je až 6 farebných prevedení. Viac info NA TOMTO ODKAZE.

 
Odporúčaná MOC: 49,99€

 

 

2. Zadné svetlo STAGE:Y

 

 

Byť videný je základ bezpečnosti. STAGE:Y nie je len ďalšie bežné zadné svetlo. Vynikne brutálnou svietivosťou až 180 lumenov, takže jazdca je vidieť už zo vzdialenosti 2,4km. Vo svetle je zabudovaný snímač, vďaka ktorému automaticky prispôsobí úroveň svietenia podľa okolitého prostredia. Rovnako je osadený aj brzdový senzor podobný tomu v automobiloch, čiže pri brzdení svetlo svieti intenzívnejšie, aby tým informovalo ostatných účastníkov premávky. V spúšťacom tlačidle je naviac integrovaný indikátor stavu batérie. Pri nečinnosti po dobu 5 minút sa svetlo automaticky prepne do režimu spánku. Pri opätovnej vibrácií sa opäť zapne. Je prítomný aj režim dojazdu, čo v praxi znamená, že ak kapacita batérie klesne pod 5%, svetlo zníži svietivosť na 27 lumenov a vydrží ešte cca. 20 minút pre bezpečný dojazd do cieľa.

 
Odporúčaná MOC: 39,99€

 

 

3. Hustilka na vidlice a tlmiče PASCAL III

 

 

Užitočný doplnok do každej cyklo domácnosti. Častokrát sa stretávame s tým, že už základné modely bicyklov majú vo výbave vzduchové odpruženie, kde je potrebné doladiť potrebný tlak podľa váhy. Či už po kúpe, ak bicykel dlhšie stojí alebo po jednoduchom servise. Na to je potrebná špeciálna hustilka na vidlice a tlmiče. PASCAL III sme na trh uviedli tento rok a jedná sa už o tretie vydanie tejto hustilky. Dokáže fúkať až 300 PSI, má odolné kovové telo, presný manometer (BAR/PSI) a vďaka novej, pevnejšej hlave ventilu ňou okrem vidlíc a tlmičov nahustíš aj bežné duše, čiže nahradí aj bežne používanú hustilku.

 

Odporúčaná MOC: 29,99€

 

 

4. Technické tričko BRUISER

 

 

 

Ideálne na bicykel alebo vďaka peknému dizajnu aj na akúkoľvek inú aktivitu - turistiku, do fitka alebo do mesta na kávu. Technické tričko BRUISER sme sa snažili navrhnúť čo najviac „unifikovane“, aby sa dalo obliecť hockde... takže má klasický T strih s predĺženou zadnou časťou. Je vyrobené zo 100% ľahkého a vzdušného polyesteru, ktorý skvele odvádza pot. Na výber až tri dizajny, veľkosti od S až po XXL, naviac je vyrobené a ušité na Slovensku! 

 

Odporúčaná MOC: 29,99€

 

 

5. Popruh CTM TQ

 

 

TQ je univerzálny popruh, vďaka ktorému si dokážete na rám svojho bicykla uchytiť všetky potrebné veci na výjazd - napríklad náhradnú dušu, CO2 bombičky, hustilku alebo montpáky... Nemusíte tak so sebou nosiť ľadvinku alebo ruksak, čo mnohým ľuďom prekáža pri jazde. Popruh je vyrobený z odolného Hypalonu, suchý zips je po celej dĺžke a všetky kritické miesta sú potiahnuté silikónovou vrstvou, vďaka čomu pevne drží na ráme. TQ má vnútri dva menšie popruhy a jeden väčší - na náhradnú dušu. Logá na vonkajšej časti sú reflexné, čo zvyšuje bezpečnosť pri večerných výjazdoch.

 

Odporúčaná MOC: 10,99€

 

 

6. Sada bezdušových ventilov

 

 

Od tohto roku prinášame rozšírený sortiment v „bezdušovom“ segmente. Prechod na bezdušový systém predstavuje viacero výhod, v teréne je to lepšia priľnavosť pneumatiky, citeľne nižšia váha a väčšia odolnosť voči prepichnutiu - vnútri plášťa sa totiž pri bezdušových systémoch nachádza tmel, ktorý vytvorenú dieru vyplní a zalepí. Tieto ventily majú vyberateľné jadro, práve pre jednoduchšiu aplikáciu tmelu, ktorý sa do plášťa nalieva vnútrom jeho tela. Hliníková čiapočka slúži ako integrovaný kľúč pre demontáž jadra ventilu. V balení sú naviac 2 ďalšie tesnenia s rôznym profilom.

 

Odporúčaná MOC: 16,99€

 

 

A kde tieto darčeky nakúpiť? Všetky hore spomenuté doplnky nájdeš u našich predajcov CTM. Tak sa poponáhľaj, Vianoce sú už za rohom! yes