Life

Life

 

Zateplené rukavice Warmer v teste

Chladné počasie vie poriadne znepríjemniť výjazd. Ale ako hovorí Martin Knapec, neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený cyklista. Ak je pre vás bicykel závislosť alebo sa na ňom potrebujete presúvať počas chladného počasia, máme pre vás rukavice Warmer, ktoré otestovali aj chalani z portálu Dolekop.com.

Read more
Zateplené rukavice Warmer v teste
 

OFFLINE WORLD: CELÝ FILM ONLINE

Od premiéry v Braislave už ubehol nejaký čas. Týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorí nás prišli podporiť a po prvýkrát videli kompletný film spoločne s nami. Pre tých, ktorí nemohli doraziť je film k zhliadnutiu aj online a môžete si ho pozrieť nižšie.

Read more
OFFLINE WORLD: CELÝ FILM ONLINE
 

Prinášame e-biky s výkonnejšou 630 Wh batériou

Do tejto sezóny štartujeme okrem iného aj s novinkou v kategórií e-bikov. Možno ste si už všimli, že nám do ponuky pribudli e-biky s prívlastkom 630. Pri všetkých modeloch s pohonom Bafang MaxDrive M400 totiž máte od teraz pri kúpe možnosť voliť z dvoch typov batérie. "Základ" tvorí 576 Wh výkonná Li-Ion batéria s článkami Panasonic a kapacitou 36V/16A, ktorá je ideálna na bežné používanie a nenáročné výjazdy. Má dojazd 50 až 120km. Na maximálnu kapacitu sa nabije za circa 5 hodín. 

Read more
Prinášame e-biky s výkonnejšou 630 Wh batériou

Facebook

Riders


CTM Racing team


Dirt riders


Friends