Prezentácie kolekcie 2020

04 October, 2019

Autor: Marek Moravík

Hotel Partizán sa stal na prelome septembra a októbra cyklistickým centrom. Slovenským predajcom sme odhalili kolekciu s podtitulom "twenty-twenty". Na tomto projekte sme pilne pracovali celý rok, výsledkom čoho je veľké množstvo noviniek a zlepšení. 

 

 

Ako miesto konania sme zvolili hotel Partizán na Táloch, takže sme kolekciu odhalili tak, ako sa patrí, v objatí hôr. Veď #exploreunexplored! 

 

 

Okrem množstva nových bicyklov sme značne rozšírili aj sortiment doplnkov. Pribudli nové enduro a all mountain prilby, celý rad tašiek, taktiež nové okuliare, či ponožky. 

 

 

Novinkou medzi bicyklami je aj model Cité - nezameniteľný dizajn inšpirovaný starými francúzskymi bicyklami mu dokonale svedčí. 

 

 

Podstatnou zmenou prešla najmä kategória e-bikov, kde sme pridali viacero modelov. Ostávame verný pohonom, ktoré sa osvedčili, čiže na bicykloch nájdete iba pohony Shimano STEPS a Bafang. Kompletnou "renováciou" prešiel model Switch, ktorý dostal plne integrovanú batériu a agresívnejšiu geometriu, pridávame nové "half XC/half trail" pevňáky Rezist a Wire, taktiež na pohone Shimano STEPS. Úplnou novinkou sú aj mestské e-biky eTerra. Vylepšili sme taktiež modely Pulze, Ruby a Senze, ktoré dostali okrem iného nový rám s integrovanou batériou... 

 

 

Na mieste sme mali aj koncept e-gravelu Lyth, ktorý vzbudzoval vlnu nadšenia. V produkcií pre tento rok zatiaľ nie je. Či sa však v budúcnosti dostane do sériovej výroby sa nechajte prekvapiť... :)

 

 

Náš produktový manažér Tomáš Tóth si osviežuje pamäť, aby sa na nič podstatné pri prezentácií nezabudlo.

 

 

Kategória full prešla tiež výraznými zmenami. Enduro rámy Scroll majú úplne nový priemyselný dizajn a taktiež upravenú geometriu. Pri 27,5 verzií budú dostupné tri špecifikácie. Scroll 29 na "wagon wheels" bude dostupný v dvoch špecifikáciách, čerešničkou na torte je model Scroll 29 Pro, ktorý s vidlicou Rock Shox Lyrik Ultimate bude krútiť krkom každému bikerovi, ktorý vás stretne na trailoch. Trailová raketa Ridge má takisto kompletne nový priemyselný dizajn rámu, dostupný bude opäť v troch špecifikáciach, ako sme už zvyknutí.

 

 

Začíname.

 

 

Nový Switch je vlajkovou loďou kolekcie 2020. Rám dostal ako nové "trubkovanie", tak aj geometriu. Integrovaná batéria BT-8035 s výkonom 504Wh sa dá z rámu odňať jednoduchým vycvaknutím zo spodu, čo uľahčuje celkovú manipuláciu. Switch Pro frčí na najnovšom e-mtb motore Shimano STEPS E-8000. Ako model Switch Pro, tak aj jeho lacnejšia varianta Switch disponujú pohonom 1x12. Širší rozsah prevodov okrem väčšieho komfortu aj predlžuje výdrž batérie.

 

 

Okrem hovorenej prezentácie a obhliadnutí nových bajkov si mali predajci možnosť niektoré modely aj priamo vyskúšať.

 

 

Majitelia CTM, menovite Miroslav Lukáč a Kamil Vrábel otvárajú prezentáciu.

 

 

Tomáš Tóth, produktový manažér bicyklov, predstavuje novinky zo svojho teritória.

 

 

Zmien je tu veľa, takže to chvíľu trvá... Obľúbené a rokmi osvedčené modely prešli tiež príjemnou zmenou. Rambler má nový dizajn rámu, dámske modely Charisma 4.0, 5.0 a 6.0 vnútorné vedenie bowdenov, gravel Koyuk jednu špecifikáciu naviac...

 

 

Modely Zephyr Pro a Xpert dostali taktiež úplne nový dizajn a sú predpripravené na teleskopickú sedlovku. Dostupný pevňák na traily? Hell ya!

 

 

Adam Uhlík je ako produktový manažér pre doplnky, a teda ten najpovolanejší ku ich prezentácií. Ako sme už avizovali na začiatku článku, noviniek je tu tiež veľké množstvo. Sledujte preto aj náš web a sociálne siete, kde ich postupne predstavíme. 

 

 

Ďakujeme všetkým zúčastneným predajcom za hodnotný feedback. 

 

 

Vidíme sa na bicykli! #exploreunexplored. O fotografie sa postaral náš najlepší kolega Vladislav Kakody. Dííky!

 

 

NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PODOBNÉ