Zuzka Vráblová

Rodáčka z Piešťan, ktorá je majsterkou sveta vo wakeskatingu. Ku wakeskatingu sa dostala cez vodné lyžovanie a snowboarding, z ktorých mala slušné základy. Wakeskate jej pomáha zájsť v mysli mimo realitu a spoznať nové miesta a nových ľudí. Ak sa momentálne nenachádza niekde vo svete, tak sa rada prevezie na svojom CTMku po svojom rodnom meste.

Zuzka Vráblová
SCROLL PRO
SCROLL PRO

Tono Suchota

Známy slovenský rapper, ktorý dlhoročne pôsobil pod legendárnym labelom Gramo Rokkaz. Jeho texty sú plné slovných hračiek a úderných punchlines. V súčasnosti sa „hudobne“ venuje projektu Ultrazvuk, ktorý rozbehol spolu s Brančim Kováčom. Okrem toho ho však môžeš stretnúť aj na bratislavských trailoch, kde často jazdí na našich trailových bicykloch.

Tono Suchota
SKAUT 3.0
SKAUT 3.0

Baša Števulová

Rodáčka z Banskej Bystrice a bývalá profesionálna snowboardistka. Snowboardingu sa venovala na profesionálnej úrovni viac ako 10 rokov, počas ktorých precestovala mnoho krajín. Súčasne je to asi najaktívnejšia mamina, ktorú si vieš predstaviť. Okrem budovania vlastného brandu DIOBO, ktorý sa venuje výrobe detských čiapok, kukiel a iných doplnkov si občas zájde aj na traily. Pri tom jej vždy verne slúži náš enduro bicykel Scroll.

Baša Števulová
SCROLL PRO
SCROLL PRO

Denis Poláš

Na MX tratiach to drží stále pod plynom! Pochádza z Trenčianskych Stankoviec. Je viacnásobný medzinárodný majster Slovenska v triede MX Junior a MX125, tiež dvojnásobný vicemajster Slovenska v MX2. Denisovi pomáhame pri príprave na preteky. Na tréning využíva naše cestné a enduro modely.

Denis Poláš
BLADE RACE
BLADE RACE