Články

Baša volí enduro!

Baša volí enduro!

13 May, 2022

Autor: Kreativ Gang, Baša Števulová

Fotky: Marek Moravík

Adrenalínové športy už dávno nie sú len mužská záležitosť. Bike, snowboard, traily, neznámy terén. Bašu Števulovú neodradí nič. Ani materstvo. Po zimnej snb sezóne našla novú radosť aj na enduro bicykli. Prečo si vybrala práve ten?

Baša volí enduro!

Jazda na bicykli sa v uplynulom roku stala trendom medzi mnohými ľuďmi a to z rôznych dôvodov. Vyberajú si bajk ako náhradu automobilu, chcú žiť viac ekologicky alebo byť viac fit. Ty si sa tiež rozhodla pre bicykel. Má to konkrétny význam?

 

Ja som si popravde nikdy nemyslela, že by ma bicyklovanie mohlo začať tak baviť. Veľkú zásluhu však na tom má môj Tomáš, ktorý kedysi jazdil sveťáky a na bajku trávi veľmi veľa času. S ním som sa začala voziť na trailoch po Karpatoch. Veľa vecí ma naučil a zrazu som z toho mala supiš výplň času s dávkou aktivít mimo sneh.Baši, ty si športovkyňa telom aj dušou. Tomu odpovedá aj výber tvojho bicykla. Prečo si sa rozhodla práve pre enduro? Nebýva to úplne typická ženská voľba.

 

Tak ja si vo všeobecnosti asi v ničom nevyberám typické babské veci. Chcela som mať bicykel, ktorý sa v pohode “pregúľa” cez skaly a zároveň s ním budem môcť jazdiť ozaj všetko. Väčšinu času sa vozíme v teréne, takže výber bol viac než jasný.SCROLL Pro 29 - strieborná / čierna M
Akciová cena

SCROLL Pro

3 199.99 EUR  3 899.99 EUR

Bicyklovanie býva niekedy výzva. Najmä, ak šliapeš do strmých kopcov alebo zdolávaš nerovný terén. Ty si ako snowboardistka zvyknutá na strmé svahy. Baví ťa vyhľadávať adrenalín alebo už ako full-time mama volíš skôr jednoduchšie a bezpečnejšie trasy?

 

Ja mám práveže pocit, že s príchodom detí sa vo výbere aktivít nič nezmenilo, ani že by som preferovala “bezpečnejšie” varianty. Určite ma bavia výzvy a aj keď adrenalín cielene nevyhľadávam, určite sa mu ani nevyhýbam. Musela som si samozrejme zvyknúť na nový pohyb. Prvé šliapanie z Obchodnej na Kolibu bolo peklo, ale našla som v tom ozaj super spôsob ako byť fit a mať pri tom kopu zábavy.Baši ďakujeme za príjemmný pokec a prajeme veľa km s úsmevom na perách! 

NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PRODUKTY Z ČLÁNKU

SCROLL Pro 29 - strieborná / čierna M
Akciová cena

SCROLL Pro

3 199.99 EUR  3 899.99 EUR

PODOBNÉ