Martin Knapec

Môžeme ho už označiť za ikonu slovenskej cyklistiky. Martin je sedemnásobným majstrom Slovenska v zjazde, raz medzi žiakmi, trikrát ako junior a trikrát v elite. Po početných zraneniach ramena presedlal na disciplínu enduro, kde sa mu hneď na prvých oficiálnych Majstrovstvách Slovenska podarilo vyhrať. Je to pretekár srdcom aj dušou, no dozaista ho stretneš aj na trailoch niekde v okolí Rajeckej doliny, odkiaľ pochádza. Okrem jazdenia sa venuje taktiež regionálnemu rozvoju cyklistiky.

Martin Knapec
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Samo Paučin

Dôkaz toho, že v Bošácej nie je iba kvalitná pálenka, ale aj kvalitní jazdci. Samo je juniorský majster SR v zjazde, ktorého spoznáš podľa tvrdej zimnej prípravy. Najradšej jazdí na blate alebo na čerstvo shapenutej trati, nech to lieta!

Samo Paučin
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Oliver Gombala

Trojnásobný majster SR v zjazde. Dvakrát v žiakoch, raz v junioroch. Teraz sa pýši podtitulom freeracer. Treba to definovať? Ok. V týždni klasická office práca ako marketingový špecialista, po práci tvorba obsahu v spolupráci s našim social media tímom, cez víkendy len tak shred alebo občas aj preteky. Už rozumieš? Haha.

Oliver Gombala
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Rišo Tandara

Mladé ucho z Rajeckej doliny, ktoré ihneď spoznáš podľa brutálneho štýlu. A to najmä vo vzduchu. Trénuje pod krídlami Martina Knapca a už od svojich prvých pretekov kraľuje mládežníckym kategóriám. V roku 2023 sa v Saalbachu stal neoficiálnym majstrom sveta v zjazde!

Rišo Tandara
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Adam Milo

Elektrobicykle, klasické bicykle, hory, kreativita... To je Adam. Ak ho práve nestretnete niekde na biku, tak môže práve niečo natáčať na kameru alebo lyžovať prudký žľab v Tatrách. Adam je všestranný športovec. PS: čeknite jeho naložený Instagram!

Adam Milo
SWITCH Pro
SWITCH Pro

Tomáš Tóth

Ten človek, ktorý to vybaví! Keď akurát nenavrhuje nové bajky ako produktový manažér pre bicykle CTM. A vlastne môžeš si sem dosadiť akýkoľvek iný post - hotel booker, šofér, kuchár atď. Haha. Po opustení pretekárskeho sveta sa začal venovať vlastnému racing programu, ktorý úspešne funguje už viac ako 10 rokov a za toto obdobie stihol vychovať viacerých elitných pretekárov.

Tomáš Tóth
SCROLL AM Pro
SCROLL AM Pro

Rišo Giertli

Rišo k nám pribudol v sezóne 2024 a hneď sa osvedčil - aj ako jazdec, aj ako člen gangu! Jeho domovom sú myjavské traily. Okrem jazdenia nám vypomáha aj s technickým chodom tímu, keďže je veľmi skúsený mechanik.

Rišo Giertli
SCROLL Pro
SCROLL Pro