Denis Kohút

Pri pohľade do depa si Denisa ľahko pomýliš s vyhadzovačom, avšak telesné proporcie klamú! Denis je elitný, aj juniorský majster Slovenska a podarilo sa mu urvať aj 5.priečku na Majstrovstvách Európy. Má rád rýchle a technické trate.

Denis Kohút
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Martin Knapec

Môžeme ho už označiť za ikonu slovenskej cyklistiky. Martin je sedemnásobným majstrom Slovenska v zjazde, raz medzi žiakmi, trikrát ako junior a trikrát v elite. Po početných zraneniach ramena presedlal na disciplínu enduro, kde sa mu hneď na prvých oficiálnych Majstrovstvách Slovenska podarilo vyhrať. Je to pretekár srdcom aj dušou, no dozaista ho stretneš aj na trailoch niekde v okolí Rajeckej doliny, odkiaľ pochádza. Okrem jazdenia sa venuje taktiež regionálnemu rozvoju cyklistiky.

Martin Knapec
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Samo Paučin

Dôkaz toho, že v Bošácej nie je iba kvalitná pálenka, ale aj kvalitní jazdci. Samo je juniorský majster SR v zjazde, ktorého spoznáš podľa tvrdej zimnej prípravy. Najradšej jazdí na blate alebo na čerstvo shapenutej trati, nech to lieta!

Samo Paučin
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Oliver Gombala

Dvojnásobný majster Slovenska v kategórii žiakov a majster Slovenska v junioroch. Najradšej jazdí na vlhkom a rozbitom teréne. Jeho obľúbené trate sú Schladming a Kubínska Hoľa, no rád si zajazdí aj v domácej Kálnici. Mimo sezóny jeho kroky vedú často aj do skateparku, kde sa preháňa na BMX.

Oliver Gombala
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Rišo Tandara

Mladé ucho z Rajeckej doliny, ktoré na trati ihneď spoznáš podľa brutálneho štýlu. A to najmä vo vzduchu. Trénuje pod krídlami Martina Knapca a už od svojich prvých pretekov kraľuje kategórii žiakov.

Rišo Tandara
SCROLL Pro
SCROLL Pro

Adam Milo

Cyklistika či už cestná alebo gravity mu nieje cudzia. Ak ho práve  nestretnete niekde na biku, tak môže práve niečo natáčať na kameru, alebo lyžovať prudký žľab v Tatrách. Adam je všestranný športovec, ktorý si obľúbil najmä naše elektrické CTM bicykle.

Adam Milo
SWITCH Pro
SWITCH Pro

Tomáš Tóth

Ten človek, ktorý to vybaví! Keď akurát nenavrhuje nové bajky ako produktový manažér pre bicykle CTM. A vlastne môžeš si sem dosadiť akýkoľvek iný post - hotel booker, šofér, kuchár atď. Haha. Po opustení pretekárskeho sveta sa začal venovať vlastnému racing programu, ktorý úspešne funguje už viac ako 10 rokov a za toto obdobie stihol vychovať viacerých elitných pretekárov.

Tomáš Tóth
SCROLL AM Pro
SCROLL AM Pro