Články

BIKEFEST 2019 JE TAKMER TU

05 October, 2022

Autor: Marek Moravík

 

CTM bude samozrejme aj tento rok súčasťou kálnického Bikefestu. Budete mať možnosť otestovať bicykle z najnovšej kolekcie. Tohtoročná flotila má viac ako 20 modelov, takže si vyberie naozaj každý. Na mieste budeme mať e-biky, trailové, downhill, ale aj enduro bicykle. Taktiež aj nový gravel Koyuk alebo Dirtking Pro pre tých, ktorí si chcú zajazdiť na nových pumptrackoch v kálnickom bikeparku.

 

 

Ak máte záujem o testovanie bicyklov, je nutné si ich vopred rezervovať cez internet na nasledujúcom linku: https://bit.ly/2H6nqQ2. Okrem testovania odporúčame všetkým "endurákom" účasť na CTM Enduro Race.

 

 

Bude sa jazdiť päť rýchlostných skúšok. Oproti predošlému ročníku budú mať prvé dve štart na nových miestach. Čakajú na vás dve úplne nové rýchlostné skúšky a pridávame aj kategóriu E-BIKE.

 

 

Pretekári si v úvode zamakajú pri výšlape na štart, odkiaľ nasleduje päť meraných úsekov v krásnej prírode s parádnymi výhľadmi. Jednotlivé merané úseky otestujú jazdcov v kondičke pri šliapaní, rovnako ako pri rýchlych zjazdoch i v pomalších, no o to náročnejších technických úsekoch. Registrovať na CTM Enduro Race sa môžeš tu: https://bit.ly/2JcLrqZ. Počas celého víkendu sa bude jazdiť aj mnoho iných pretekov, divákom odporúčame najmä šialený sobotný slopestyle alebo večerný dual slalom, kde sa predvedú aj naši CTM Riders. Za zmienku stojí tiež nedeľný downhill.

 

 

Všetko potrebné info o Bikefeste 2019 nájdeš aj na oficiálnych stránkach - https://www.bikefest.sk/. Vidíme sa v Kálnici! A ako bolo minulý rok? Pozeraj video.

 

 

NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PODOBNÉ