Life

Kto sa pridal ku Janke s Braňom do Vysokých Tatier?

Dobré jedlo, dobré miesta. Dobrý bol aj druhý výlet na bajku.

 

 

Vtedy máš záruku, že je to dobré, keď to naši dvaja bajkeri JankaBraňo nevzdávajú. Prvá jazda na Biely kríž sa im tak zapáčila, že sa rozhodli v tomto dvojkolesovom dobrodružstve pokračovať. Dokonca sa k nim pridáva čoraz viac ľudí, na čele s Bašou Števulovou. Na Slovensku je predsa veľa krásnych miest, ktoré musíš vidieť. A najlepšie na tom je, že sa na ne dostaneš na dvoch kolesách. Niektorí z našej partičky svoje bajky vymenili , no Janka ostáva aj naďalej verná svojmu CTM RUBY PRO, lebo veď je ružový a je to e-bike. Z koho by si potom robil bajksista Tono Suchota srandu?

 

 

Cyklodovolenka môže mať veľa podôb

Na Slovensku máme vybudovaných až 13 000 km cyklotrás. Vyhliadkových, romantických, adrenalínových. Zobrať môžeš celú rodinu od najmenších po najstarších. Stačí si vybrať destináciu, správny bajk, prilbu a chuť trošku si zašportovať. Užiješ si dychberúce výhľady na našu prírodu a jej úkazy. Spoznáš okolité mestá, ich pamiatky a históriu. Alebo to vezmeš zhurta a dáš si freeride alebo downhill po trailoch.

 

 

Kde bola naša partička tentokrát?

Pri jedle. A okrem toho aj vo Vysokých Tatrách. Hneď na začiatku Janka stanovila jasný cieľ – prejsť zo Štrbského plesa na Popradské, odtiaľ na Hrebienok a zakončiť to Bilíkovou chatou. Ich motiváciou a odmenou za takúto makačku, ktorú majú za sebou, je jedlo. A áno, makajú aj na e-biku (nezabudni, že stále nepodporujeme BAJKSIZMUS) Ak si aj ty myslíš, že by si takúto trasu nezvládol, ešte si to neskúšal na e-biku. Zamakáš si, to áno , no dostaneš sa aj tam, kde by si sa predtým nikdy nevidel. Nie nadarmo sa k tímu e-bajkov pridala už aj Zuzka Vráblová. Nie je nič lepšie, ako po ceste zastaviť a dobiť si baterky dobrým jedlom a osviežujúcim nápojom. Ak si aj ty milovník jedla, spoj príjemné s výživným a odpedáluj okolité reštaurácie. Nielen, že sa pri gastrobikingu dobre naješ, ale podporíš aj lokálne gastro. To po týchto ťažkých časoch treba.

 

 

Keď počasie nie je na tvojej vlne...

Nezúfaj! Nezúfali ani naši hrdinovia bajkovačky a celý výlet si užili aj napriek nepriaznivejšiemu počasiu. Predsa, keď makáš, trochu osviežujúceho dažďa len pomôže. A ak prší fakt moc, prilepený na bajku nie si, môžeš sa s ním niekde ukryť.  S bajkom nie sú limity, s bajkom si to môžeš proste užívať! Každopádne ak nechceš, aby ti zmoklo tvoje CTM tričko, vyzleč si ho ako Braňo. Tip na ďalší výlet už máš. A takýchto tipov existuje stovky, lebo Slovensko na bajku je krásne. Tak čo? Zbajkuješ ho s nami aj ty?

 

 

Kým čakáš na druhé video ZBAJKUJ SLOVENSKO, pozri si to prvé: