Články

Našli sme správny bike pre Braňa a Bašu. Nájdeme ho aj tebe?

05 October, 2022

Autor: Marek Moravík

POZRI VIDEO BAJKOVAČKY VO VYSOKÝCH TATRÁCH

 

 

 

Bajkovačka po Slovensku je o krásnych miestach a zážitkoch. Hlavne je to ale o bicykloch, ktoré našich účastníkov odvezú všade, kam si zmyslia. A hlavne bezpečne. Ak si rozmýšľal, alebo rozmýšľala nad tým, aké typy bicyklov majú, hneď ti to ozrejmíme. Možno po tomto zistíš, ktorý bajk je pre teba ten pravý.

 

 

Braňo a jeho Switch

Braňo je muž zdatný a športovo založený. Pri našej bajkovačke po Slovensku sa rozhodol vyskúšať e-bike Switch PRO. Je to bike, ktorý má všetko. Zrodil sa ako „polovičný Enduro a polovičný Trail bike“. Najväčším benefitom je 29 palcové predné koleso, ktoré udáva presný smer a stabilitu. A ešte k tomu je to e-bike. Je stavaný tak, aby vydržal náročnejší terén a traily, no zároveň tak, aby ťa podržal, keď už fakt nemôžeš. Do kopca a najväčších strmín. Alebo tak celkovo, v živote. Tento e-bike je tu stále pre teba. Ak ťa zaujímajú detaily a technické parametre, klikaj na fotku alebo sem.

 

 

Janka a jej Ruby

Jemná ženská bytosť na jemnom ženskom bicykli. Na výkonnom a spoľahlivom bicykli. Ruby PRO je ľahký a efektívny e-bike, stvorený na dlhé výjazdy a pohodlnú jazdu, ktorú si proste užiješ. Rám aj sedlo má prispôsobené ženskej ergonómii. Je ti preto pohodlne a zároveň sa cítiš maximálne bezpečne. Prejde s tebou nekonečnú vzdialenosť bez toho, aby si pocítila diskomfort. Ak teda hľadáš e-bike, s ktorým prejdeš a vidíš veľa, podrží ťa keď nevládzeš a bude ti na tom tak, ako by si sedela vo vatičke, Ruby PRO je tá správna voľba. Ak ťa zaujímajú detaily a technické parametre, klikaj na fotku alebo sem.

 

 

Baška a jej Scroll

Baša je vymakaná športovkyňa, ktorá sa nebojí strmých zjazdov. Bike teda volila jasne. Enduro bike Scroll PRO. Je prispôsobený na akýkoľvek terén. Vrátane prudkých výšľapov a technicky náročných zjazdov. Nie nadarmo s ním Martin Knapec získal titul Majstra SR. Kolesá spoľahlivo prejdú terénom a zaručia lepšiu trakciu. Preto, aj keď pôjdeš najväčšie bomby, bike bude v pohode. Aj ty budeš v pohode. Je to bike, ktorý s tebou bude jazdiť podľa tvojej nálady. Bikepark? Výjazd s kamošmi cez hory? Traily? Čokoľvek to bude, Scroll PRO tam bude s tebou. Ak ťa zaujímajú detaily a technické parametre, klikaj na fotku alebo sem.

 

 

Zuzka a jej Areon

Wakeskating má Zuzka v malíčku, no ako sa pasuje s bajkovaním? Úplne s prehľadom. Na bajkovačku po Slovensku zvolila e-bike Areon Xpert. E-bike na víkendový záťah aj dlhšie jazdy. Strmý vrchol, kam sa chceš veľmi dostať? Nie je problém. Strmý zjazd dolu z vrcholu, na ktorý si sa chcel tak veľmi dostať? Nie je problém. Teleskopická sedlovka, účinne brzdy a WTB TrailBoss plašte ti zaručia absolútnu kontrolu nad tvojou jazdou. Čo je lepšie, ako si užívať jazdu a byť maximálne v bezpečí? Asi nič. Navyše, tá ľadovcová modrá farba? Úplný sen. Ak ťa zaujímajú detaily a technické parametre, klikaj na fotku alebo sem.

 

 

Tono S. a jeho Ridge

Dravý človek, dravý bike. Tono sa výzvy nezľakol a vybral si trail bike Ridge xPert. Je to absolútny hrot horských bicyklov pre tých náročných, no aj pre menej skúsených. Ak si odvážny a chceš sa stále zlepšovať, nad iným bajkom ani nerozmýšľaj. Zabavíš sa, naučíš sa, pokoríš všetky traily. S jedným bajkom. Väčšie, 29 palcové kolesá, majú lepšiu trakciu a náročný terén dávajú bez problémov. Ak budeš šľapať do kopca, teleskopická sedlovka KS RAGEi a sedlo WTB Volt ti zaručia maximálne pohodlie. Preto ak ideš na traily, zažiješ to, čo si ešte nezažil. Ak ťa zaujímajú detaily a technické parametre, klikaj na fotku alebo sem.

 

 

Naši bajkujúci účastníci si vybrali dobre. Vyberieš si aj ty?

 

NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PODOBNÉ