Články

NOVINKY V DOPLNKOCH CTM

05 October, 2022

Autor: Marek Moravík

 

Doplnky CTM sa nám v poslednom čase rozrástli o niekoľko príjemných noviniek. 

 

 

Gripy Variant máme až v piatich farbách, takže ich zladíš ku všetkému. PS: máme aj čierne, ktoré nie sú na fotkách. Sú vyrobené zo stredne tvrdej gumy a majú lock-on systém iba na vnútornej strane.

Na konci riadítok teda zbytočne neobťažuje príruba. Lock-on je na trojku imbus, takže neboj sa, nestrhneš to hneď pri prvej inštalácii. Viac info o gripoch VARIANT na tomto odkaze.

 

 

Diamantový vzor a reliéfna mriežka zaručia dokonalý úchop. Odporúčaná MOC je príjemných 7,99€. Prihodili sme do ponuky aj ďalšie nové modely gripov, kompletnú ponuku zobrazíš po kliknutí na tento odkaz.

 

 

Objavuj neobjavené, ale nikdy nezabúdaj na vodu. Do ringu sme prihodili niekoľko nových fľašiek. Celú ponuku sleduj tu. Dnes si predstavíme modely NAYDEN a SUPERCHARGER.

Nayden je BPA free fľaša, ktorá je v ponuke v štyroch farbách - transparentnej, šedej, zelenej a ružovej. Na výber sú dva objemy - 0,6L a 0.8L. V ponuke je aj špeciálny one of a kind dizajn CTM RIDERS.

 

 

Nayden dobre padne do ruky a ľahko sa s ňou manipuluje. Je vyrobená z flexibilného plastu a má široký silikónový náustok, ktorý zabezpečí okamžitú hydratáciu.

Odporúčaná MOC je 5,49€ za väčšiu 0,8L a 4,99€ pri menšom, 0,6L variante. Kúpiš u tvojho lokálneho predajcu CTM. Zoznam predajcov TU!

 

 

Supercharger je 0,5L mini fľaša, ktorá je vhodná pre tých, ktorí jazdia krátke výjazdy, no chcú mať vždy poruke aspoň trochu vody.

Prípadne pre tých, ktorí majú na ráme málo priestoru pre fľašu, alebo ešte pre tých, ktorí chcú mať o pár gramov na bajku menej. Haha.

Máme ju v dvoch farbách, transparentnej a šedej. Odporúčaná MOC je 4,49€. 

NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PODOBNÉ