Zuzka Vráblová

Rodáčka z Piešťan, ktorá je majsterkou sveta vo wakeskatingu. Ku wakeskatingu sa dostala cez vodné lyžovanie a snowboarding, z ktorých mala slušné základy. Wakeskate jej pomáha zájsť v mysli mimo realitu a spoznať nové miesta a nových ľudí. Ak sa momentálne nenachádza niekde vo svete, tak sa rada prevezie na svojom CTMku po svojom rodnom meste.

Zuzka Vráblová
AREON
AREON

Tono Suchota

Známy slovenský rapper, ktorý dlhoročne pôsobil pod legendárnym labelom Gramo Rokkaz. Jeho texty sú plné slovných hračiek a úderných punchlines. V súčasnosti sa „hudobne“ venuje projektu Ultrazvuk, ktorý rozbehol spolu s Brančim Kováčom. Okrem toho ho však môžeš stretnúť aj na bratislavských trailoch, kde často jazdí na našich trailových bicykloch.

Tono Suchota
SKAUT 3.0
SKAUT 3.0

Baša Števulová

Rodáčka z Banskej Bystrice a bývalá profesionálna snowboardistka. Snowboardingu sa venovala na profesionálnej úrovni viac ako 10 rokov, počas ktorých precestovala mnoho krajín. Súčasne je to asi najaktívnejšia mamina, ktorú si vieš predstaviť. Okrem budovania vlastného brandu DIOBO, ktorý sa venuje výrobe detských čiapok, kukiel a iných doplnkov si občas zájde aj na traily. Pri tom jej vždy verne slúži náš enduro bicykel Scroll.

Baša Števulová
SWITCH Xpert
SWITCH Xpert

Denis Poláš

Na MX tratiach to drží stále pod plynom! Pochádza z Trenčianskych Stankoviec. Je viacnásobný medzinárodný majster Slovenska v triede MX Junior a MX125, tiež dvojnásobný vicemajster Slovenska v MX2. Denisovi pomáhame pri príprave na preteky. Na tréning využíva naše cestné a enduro modely.

Denis Poláš
BLADE RACE
BLADE RACE

Tomáš Kohút

Je to talentovaný motocrossový jazdec, ktorý rád prevetrá všetko, čo má dve kolesá. Za jeho významné úspechy treba určite spomenúť, že sa stal vicemajstrom Európy a taktiež majstrom Slovenska a Čiech v triede MX2.

Tomáš Kohút
SCROLL Xpert
SCROLL Xpert

Michal Karpát

Známy motoristický novinár pre Autožurnál,  ktorý má v obľube všetko, čo je vybavené kolesami. Nezáleží, či sú to autá, alebo bicykle, zabávať sa dá na všetkom.

Michal Karpát
SWITCH Pro
SWITCH Pro

Lenka Smiešková Daňovská

Lenka je športovec telom aj dušou a väčšinu času trávi v prírode. Nezáleží, či je to bicykel, turistika, skialp, alebo len tak pri vode. Dobrodužstvo a aktívna forma žitia sú jej každodenným hnacím motorom.  

Lenka Smiešková Daňovská
BLADE COMP
BLADE COMP