Články

CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

15 November, 2022

Autor: Peter Marcina

REKAPITULÁCIA CTM RACING TEAM SEZÓNY 2K22 V SKRATKE

Vyvíja sa cyklistika a všetko čo s ňou súvisí, to znamená aj preteky  v rôznych disciplínach. My sa sústredíme prevažne na ENDURO a ZJAZD, kde patríme medzi slovenskú špičku. Preteky sú tá najťažšia skúška pre celý CTM Racing Team a chalani v tejto sezóne ukázali tie najväčšie kvality. Dlhé cesty, neprespaté noci, blato, dážď, mechanické problémy a silná konkurencia je všetko, s čím sa musíme počas celej sezóny pasovať. Poďme sa pozrieť, ako to celé zvládli a čo na túto sezónu vravia oni.

CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

Denis KOHÚT

,,Táto sezóna bola pre mňa veľmi dlhá a náročná. Začal som už koncom marca na prvom svetovom pohári a skončil až v polovici desiateho mesiaca. Spokojný s touto sezónou úplne nie som, ale nebola ani najhoršia. Podarilo sa mi vyhrať Slovenský pohár v zjazde a získať titul vicemajstra Slovenska. Vo svetovom pohári som mal jeden problém, ktorý pretrvával celú sezónu a bránil mi v dobrom výsledku. Počas zimnej prípravy spravím všetko pre to, aby som  budúci rok bol dobrý aj v takýchto svetových pretekoch."CTM RACING TEAM I SEASON RECAP
CTM RACING TEAM I SEASON RECAP
CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

Samuel PAUČIN

,,Táto sezóna bola pre mna veľmi príjemným prekvapením, keďže v tíme som mal byť ako takzvaný „freeracer,“ aby som sa stíhal venovať škole. V máji sa mi podarilo úspešne zmaturovať a konečne som sa mohol venovať bicyklu. Pomaly som sa začal rozjazdievať a kondícia sa zlepšovala. Nakoniec sa mi podarilo maximum, čo som mohol dosiahnuť. Vyhral som titul Majstra Slovenska a taktiež slovenský pohár v endure. Vzhľadom k tomu, že to bola moja prvá enduro sezóna, hodnotím ju veľmi dobre. Dosť som si ju užil a už teraz sa teším na ďalší rok."CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

Martin KNAPEC

"Sezóna je za mnou,  zvládol som ju hlavne bez zranení, čo je pre mňa splnený cieľ. Podarilo sa mi získať veľa pódiových umiestnení a absolvoval som Majstrovstvá sveta v E-bikoch. Vyhral som Majstrovstvá Slovenska v enduro disciplíne a titul Majstra mi ušiel iba o pár desatín. Budúci rok by som chcel absolvovať všetky Európske EWS preteky a umiestniť sa v čo najlepších pozíciach. "


CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

Tomáš TÓTH

,,V prvom rade som veľmi rád, že sme dokončili úspešnú sezónu bez väčších zranení. Posledné dve sezóny boli viac hektické ako tie predošlé, spôsobili to najmä protipandemické opatrenia a husto nabitý kalendár. Precestované tisíce kilometrov, nespočetné množstvo dní mimo domov, neustále testovanie a vyvíjanie. CTM Racing Team sa špecializuje na DH aj EN, to znamenalo účasť na pretekoch skoro každý víkend. Splnili sme väčšinu cieľov, ktoré sme si stanovili o čom svedčí aj dominancia v našich národných pohároch v DH aj EN. Už teraz všetko plánujeme a chystáme, aby bola sezóna 2023 ešte úspešnejšia.
Veľká vďaka patrí našim rodinám za podporu a samozrejme všetkým sponzorom bez ktorých by to nešlo."


CTM RACING TEAM I SEASON RECAP
CTM RACING TEAM I SEASON RECAP
CTM RACING TEAM I SEASON RECAP
CTM RACING TEAM I SEASON RECAP

photo: Remy Vroonen

Sezóna bola pre nás bez vážnych zranení, plná víťazstiev, zábavy a rôznych zážitkov. Chalani sú vynikajúci pretekári a my sme radi, že máme takýto skvelý tím pod vlajkou CTM. Môžeme im len GRATULOVAŤ a tešiť sa na sezónu 2K23, kedy budeme s našim modelom SCROLL ešte lepší a rýchlejší. 


CTM RACING TEAM I SEASON RECAP
SCROLL Pro - fialová M
Akciová cena

SCROLL Pro

3 299.99 EUR  3 899.99 EUR
NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PRODUKTY Z ČLÁNKU

SCROLL Pro - fialová M
Akciová cena

SCROLL Pro

3 299.99 EUR  3 899.99 EUR
SCROLL Xpert - matná zemitá zelená M
Akciová cena

SCROLL Xpert

2 399.99 EUR  2 999.99 EUR
SCROLL AM Xpert - tmavá modrá perleť M
Akciová cena

SCROLL AM Xpert

2 199.99 EUR  2 599.99 EUR
Prilba CTM Molab,matná chrtia šedá, M

MOLAB

54.99 EUR

PODOBNÉ