Články

Vyhrali sme Národnú cenu za dizajn

Vyhrali sme Národnú cenu za dizajn

24 October, 2023

Autor: Marek Moravík

Fotky: Adam Šakový

Radi by sme sa s Vami podelili o skvelú novinku. Ako značka CTM sme získali NÁRODNÚ CENU ZA DIZAJN! V rámci jubilejného 20. ročníka NCD, ktorú usporadúva Slovenské centrum dizajnu, sme boli ocenení Cenou za dlhodobý hospodársky prínos v oblasti dizajnu na Slovensku.

Národná cena za dizajn bola tento rok tematicky venovaná produktovému dizajnu. Bolo prihlásených až 195 prác v ôsmich kategóriach. Medzinárodná porota vybrala 25 prác na nomináciu v šiestich kategóriách. Ocenené diela máte možnosť si prezrieť v priestoroch Pradiarne 1900 až do 3. novembra 2023.

Vyhrali sme Národnú cenu za dizajn

Naša značka bicyklov vznikla pred takmer 30 rokmi v Starej Turej. Prvú maloobchodnú predajňu CTM sme otvorili v roku 1994. Založili ju Miroslav Lukáč a Kamil Vrábel a postupne sa v našich končinách vypracovala na veľkú a dynamickú slovenskú značku bicyklov. V roku 2023 sme prekročili hranicu 50 000 predaných bicyklov ročne a rozšírili sme priestory a výrobné haly. Za tohtoročné ocenenie v oblasti dizajnu sme veľmi vďační, no netreba zaspať na vavrínoch. Budeme sa snažiť posúvať level stále vyššie aj s našimi bicyklami CTM pre Vás. Ďakujeme!


Ak chceš vedieť viac o tvorbe našich produktov a vývoji značky CTM, sleduj nasledujúci dokument, ktorý vznikol v spolupráci so Slovenským centrom dizajnu. Vyrobilo štúdio Living documentary

NOVINKY
Z CTMka priamo do tvojej mailovej schránky.

Zadaním svojej e-mailovej adresy suhlasiš so spracovanim osobných udajov.

PODOBNÉ